Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Reziliere contract telefonie mobila
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Reziliere contract telefonie mobila

Buna ziua,
Care sunt sansele sa pot rezilia un contract de telefonie mobile inainte de termen, fara a plati exact suma totala in avans (toata perioada contractuala mi-a calculatato ca as avea de platit) pana la terminarea contractului??

Multumesc
Tind spre zero.
ihhhhh, citisem acum ceva vreme, ca era spre propunere o lege in favoarea noastra a utilizatorilor sa nu mai platim aceste sume uriase, dar se pare ca nu avem noroc! multumesc oricum!