avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 447 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Acte necesare accesare fondul de garantare insolventa
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Acte necesare accesare fondul de garantare insolventa

Buna ziua,

Am si eu o intrebare va rog,
as dori sa stiu ce acte imi trebuiesc pentru solicitarea fondului de garantare specific ca sunt angajat al societati SC Concisinvest SRL care in momenul asta este in insolventa stiu ca se pot accesa si de catre angajati dar nu stiu procedura, Multumesc anticipat

Valerian Tamas
0760.314.600
valeriantamas@ymail.com

Alte discuții în legătură

Clauza contractuala Alexandra-S29027 Alexandra-S29027 Se poate ca SC x SRL, prin contract, sa stabileasca care sunt tertii garanti sau una dintre celelalte societati ale SC x SRL, si in cazul in care SC debitoare ... (vezi toată discuția)
Recuperarea creantelor salariale - fond de garantare alexapirvu alexapirvu Buna ziua, Sunt un fost salariat al unei firme aflate in insolventa si am de primit niste restante salariale aferente a 3 luni anterioare declararii ... (vezi toată discuția)
Procedura recuperare salariu irinairina13 irinairina13 Buna ziua, Imi puteti spune, va rog, care sunt pasii care trebuie urmati pentru ca un fost angajat sa-si recupereze salariul de la fosta firma angajatoare ... (vezi toată discuția)