avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 648 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Schimbare buletin in regim de urgenta
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Schimbare buletin in regim de urgenta

Buna

Eu locuiesc in Anglia si cartea de identitate mi s-a furat
Problema este ca sunt insarcinata si aproape la termen. Nu pot calatori
Va fi posibil cel imputernicit sa ceara schimbarea buletinului in regim de urgenta?
Va rog saimi dati sfaturi
Ultima modificare: Joi, 19 Iunie 2014
gi-jane2, moderator

Alte discuții în legătură

Neclaritati privind cartea de identitate soringoldenkid soringoldenkid Buna ziua. Va rog sa ma lamuriti cu o chestie. Sambata urmeaza sa ma casatoresc iar sotia mea va trebui sa schimbe buletinul ceea ce am inteles ca dureaza cam ... (vezi toată discuția)
Carte de identitate expirata calin_alexandru calin_alexandru Buna ziua , am o intrebare si v-as fi recunoscator daca ma puteti lamuri. Locuiesc in Italia de cativa ani iar recent am observat ca mi-a expirat C.I ... (vezi toată discuția)
Pasaport fara buletin/certificat nastere andraraluca98 andraraluca98 Am o situatie putin mai bizara...In iulie am aplicat pentru schimbarea numelui de familie..din motive personale...Locuiesc in Anglia de ceva ani si mi-a fost ... (vezi toată discuția)