Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Schimbare buletin in regim de urgenta
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Schimbare buletin in regim de urgenta

Buna

Eu locuiesc in Anglia si cartea de identitate mi s-a furat
Problema este ca sunt insarcinata si aproape la termen. Nu pot calatori
Va fi posibil cel imputernicit sa ceara schimbarea buletinului in regim de urgenta?
Va rog saimi dati sfaturi
gi-jane2, moderator