Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Parasire tara copil minor
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Parasire tara copil minor

Buna ziua,

Tatal copilului meu a incetat din viata. Daca vreau sa plec in concediu cu copilul, ce acte imi trebuie in afara de pasaport si certificatul de deces al sotului? Multumesc
nimic. copilului ii trebuie pasaportul si certificatul de deces il luati ca sa dovediti ca nu aveti cui sa ii cereti acordul.
Va multumesc!