Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Introducere cod CAEN
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Introducere cod CAEN

Buna ziua! As dori sa aflu procedura specifica introducerii unui alt cod CAEN. Sunt traducator autorizat si detin calitatea de PFA in acest sens. As dori sa introduc codul CAEN pentru "Alte tipuri de invatamant" ca activitate secundara. De ce documente am nevoie? Ce taxa trebuie achitata si unde anume? Cat dureaza pana cand mi se certifica noul cod CAEN? Multumesc frumos! O zi frumoasa!
Cititi acest topic:
www.avocatnet.ro/content/for...