avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 870 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Introducere cod CAEN
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Introducere cod CAEN

Buna ziua! As dori sa aflu procedura specifica introducerii unui alt cod CAEN. Sunt traducator autorizat si detin calitatea de PFA in acest sens. As dori sa introduc codul CAEN pentru "Alte tipuri de invatamant" ca activitate secundara. De ce documente am nevoie? Ce taxa trebuie achitata si unde anume? Cat dureaza pana cand mi se certifica noul cod CAEN? Multumesc frumos! O zi frumoasa!
Cel mai recent răspuns: carmen01011958 , moderator 23:47, 27 Iunie 2014
Cititi acest topic:
www.avocatnet.ro/content/for...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Traducãtor autorizat - cum înfiinþez pfa elenax elenax Buna ziua. Sunt traducator autorizat pe limba engleza, de catre Ministerul de Justitie, si as dori sa stiu ce acte imi sunt necesare pentru a deschide un PFA, ... (vezi toată discuția)
P.f.a. infiintare - traducator rabina rabina Buna ziua, Mă interesează care sunt paşii şi costul pentru a deveni P.F.A. ca traducător. Mulţumesc. (vezi toată discuția)
Atestat traducator otilia_aconstantinei otilia_aconstantinei Buna ziua. As dori sa stiu daca a sustinut careva examenul pentru atestat de traducator autorizat , si daca da, ce pasi a trebuit sa urmeze. Mentionez ca nu am ... (vezi toată discuția)