Forum Discuţii juridice Executare silită Apartament adjudecat- ce solutii mai am ?
Discuție deschisă în Executare silită

Apartament adjudecat- ce solutii mai am ?

daca apartamentul meu s-a adjudecat la a 3 a sedinta de executare silita....m-ai sant sanse de contestat executarea...ce solutii m-ai am....
Nu prea mai aveti ce face.
Doar sa existe vreun viciu de procedura...
si ce vicii de procedura...asa putea cauta ...sa zicem...

ma pot agata de ceva...sau imi vad de treaba mea....

Editat de moderator simonette12- motiv pct.1.3 din Regulament
MARTA SIMONA PETRE, Avocat
pana acum de ce nu ati contestat????
probabil pentru ca nu am stiut....pot afla si eu care ar fi aceste vicii de procedura....
deci am nevoie de o indrumare...daca puteti si doriti sa ma ajutati e bine daca nu ...asta e nu e nevoie sa ma ,,certati,,...pentru ca nu ma pricep...probabil daca eram asa priceput nu m-ai apelam la dumneavoastra....multumesc frumos...
Maricel09, utilizator