Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Afacerea de cultivare a ciupercilor
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Afacerea de cultivare a ciupercilor

as vrea sa-mi intemeez o afacere cu ciuperci as vrea sa aflu mai multe informatii despre fonduri europene.....si cum as putea incepe aceasta afacere?
george-neagu, moderator
Afacerea cu ciupercile e o treaba, accesarea de fonduri e altceva. Asigurati-va mai intai ca intelegeti cum e cu afacerea de baza, adica cresterea de ciuperci. Daca va fi vorba si de finantare nerambursabila, atunci asta e bonus, dar nu are cum sa tina loc de cunostintele de baza in domeniul dorit.

Cu siguranta va spun ca nu puteti invata cum se face aceasta afacere (si nici oricare alta) din carticelele pe care vi le vand sarlatanii pe internet despre chestia asta.