Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... izolare exterioara - bloc
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

izolare exterioara - bloc

buna ziua ,

As dori sa izolez blocul pe exterior, am nevoie de autorizatie de la primarie tinand cont ca restul apartamentelor sunt deja izolate si doar al meu nu a fost(cel mai probabil fostul proprietar stia ca o sa il vanda si nu l-a mai izolat)?
In principiu nu va trebuie autorizatie de construire, insa notificati as. proprietari care trebuie sa va de-a acordul. Aveti grija sa va incadrati armonios in ceea ce exista acum (in special culoarea), in rest, spor la treaba!