Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Procedura pentru depunere declaratii online
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Procedura pentru depunere declaratii online

Buna ziua.Va rog sa ma lamuriti in urmatoarea problema: am la firma certificat calificat pentru CUI-ul firmei dar as vrea sa mai depun pe acelasi certificat,pentru inca doua firme; ce acte trebuie sa intocmesc si unde trebuie sa le depun?multumesc !
Cornelia Tulpan, Contabil