avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 691 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Procedura pentru depunere declaratii online
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Procedura pentru depunere declaratii online

Buna ziua.Va rog sa ma lamuriti in urmatoarea problema: am la firma certificat calificat pentru CUI-ul firmei dar as vrea sa mai depun pe acelasi certificat,pentru inca doua firme; ce acte trebuie sa intocmesc si unde trebuie sa le depun?multumesc !
Cel mai recent răspuns: Cornelia Tulpan , Contabil 11:43, 11 Iulie 2014
Ultima modificare: Vineri, 11 Iulie 2014
Cornelia Tulpan, Contabil

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Schimbare cui vechi cu unul nou?-urgent vivi23ro vivi23ro sotul vrea sa suspende activitatea la o firma deschisa in 2008 care nu are activitate, i s a cerut sa se duca intii sa schimbe cui ul pt ca este vechi si cica ... (vezi toată discuția)
Infiintare srl-agentie plasare forta de munca,studenta in anul 3. Andees Andees Buna ziua! Urmeaza sa imi deschid un SRL si as vrea sa aiba profil de prestare servicii-plasare forta de munca. As vrea sa stiu ce conditii trebuie sa ... (vezi toată discuția)
Declaratia de inregistrare fiscala amalia2009 amalia2009 Toate firmele trebuie sa depuna la Finante, in 30 de zile de la infiintare, declaratia de inregistrare fiscala sau doar cele care sunt platitoare de TVA? (vezi toată discuția)