Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cumparare autorizatie taxi
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cumparare autorizatie taxi

Buna ziua.

V-as ruga frumos sa-mi spuneti modalitatea in care as putea sa achizitionez o autorizatie de taxi de la un PFA. Doresc sa mentionez ca sunt asociat unic al unui SRL neplatitor de tva.
Va multumesc
da la agentia ARR din judetul de unde stati .
autorizatia nu se cumpara... se obtine in urma unui audit si in urma platilor unor taxe .
separatistul a scris:

da la agentia ARR din judetul de unde stati .
autorizatia nu se cumpara... se obtine in urma unui audit si in urma platilor unor taxe .

A-ti putea fi mai concis? Multumesc
intrati pe site-ul ARR si veti gasii informatiile necesare .
separatistul a scris:

intrati pe site-ul ARR si veti gasii informatiile necesare .

Nu gasesc.... Oricum multumesc