Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Carnet de economii
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Carnet de economii

Detin un CEC, cu dobanda si castiguri in autoturisme. Doresc sa stiu daca mai pot (si cum) recupera suma depusa si dobanda aferenta. Multumesc!
Nu prea mai aveti ce recupera, asta e problema. Costa mai mult biletul de transport pana la agentia cec sa va interesati despre suma aflata in cont decat suma insasi.
gi-jane2, moderator