Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Intabulare
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Intabulare

poate fi intabulata o constructie considerata anexa/dependinta gospodareasca (garaj, magazie lemne,camara provizii,etc)care nu are autorizatie de constructie. constructia fiind ridicata in 1994. Va multumesc
teoretic DA daca o aveti declarata la finante si platiti impozit inainte de 2001. Se poate intabula in baza certificatului fiscal si a unei documentatii cadastrale.