Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... deschidere insolventa
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

deschidere insolventa

Buna ziua ! Ma poate ajuta cineva cu modele de declaratii si documente necesare deschiderii procedurii de insolventa pe legea 85/2014 ?
Va trebuie doar o banala cerere catre tribunal. Insa, vreti sa parcurgeti aceasta procedura singur?
Cred ca aveti nevoie de serviciile unui avocat pt intocmirea documentatiei pt deschiderea procedurii. Ulterior deschiderii procedurii va fi numit un administrator/lichidator judiciar.