Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Infiintare ii
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Infiintare ii

Buna ziua,
1 Doresc sa deschid o intreprindere individuala pot deschide si sediul si punctul de lucru in acelasi timp sa nu mai merg de 2 ori?
2 Despre avizele de care am nevoie de la sanepid,pompieri etc imi vor zice cei de la registru comertului?
Este f. bine daca deschideti si punctul de lucru odata cu inmatricularea II, mai ales din punct de vedere financiar.