Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 SRL- D cod CAEN 6622
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

SRL- D cod CAEN 6622

Se poate pune pe un SRL-D ca si domeniu principal codul CAEN 6622- Agent de asigurari si ca domeniu secundar consiliere juridica in afaceri?
Multumesc
Nu aveti cum sa desfasurati activitati juridice, ca si SRL-D.

Puteti adauga codul CAEN 7022- Activitati de consultanta pentru afaceri si management.