Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Chemarea in judecata a copiilor pentru a avea grija de ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Chemarea in judecata a copiilor pentru a avea grija de mama

chemarea in judecata a copiilor pentru a avea grija de mama

2. scoaterea din titlul de proprietate a fiului meu care are 1% din valoare apartamentului.

multumesc,

Nu vreti sa postati cu subiect si predicat ? din ce ati postat nu se intelege mai nimic.