Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Tichete de masa
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Tichete de masa

Buna ziua,
Va rog, frumos, un salariat care in luna iulie a beneficiat conform Codului Muncii de trei zile libere platite pentru casatoria copilului, beneficiaza de tichete de masa pentru aceste zile?
Va multumesc anticipat pentru raspuns.
~ Conținut șters la cerere ~