Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Examen Titularizare
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Examen Titularizare

Buna ziua,

Am sustinut examenul de titularizare in sesiunea iulie 2014, am fost notat cu nota 5.5, stiind ca lucrarea a fost mai buna de atat, am depus contestatie, la recorectare lucrarea a fost notata cu exact aceeasi nota.
Precizez ca sunt in continuare nemultumit de rezultat, ce demersuri trebuie sa fac pentru a-mi vedea lucrarea?

Multumesc.
Cosmin3HD, utilizator