avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 852 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Examen Titularizare
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Examen Titularizare

Buna ziua,

Am sustinut examenul de titularizare in sesiunea iulie 2014, am fost notat cu nota 5.5, stiind ca lucrarea a fost mai buna de atat, am depus contestatie, la recorectare lucrarea a fost notata cu exact aceeasi nota.
Precizez ca sunt in continuare nemultumit de rezultat, ce demersuri trebuie sa fac pentru a-mi vedea lucrarea?

Multumesc.
Ultima modificare: Miercuri, 30 Iulie 2014
Cosmin3HD, utilizator

Alte discuții în legătură

Felicitari definitivilor Cabinet de Avocat - Torok Andrei - Octavian Cabinet de Avocat - Torok Andrei - Octavian Afisate pe site-ul Bar-ului Bucuresti rezultatele la examenul de definitivat sesiunea 2009. Felicitari admisi, mult succes celor care vor contesta ... (vezi toată discuția)
Bună! am o întrebare care probabil va suna ciudat, dar am zis ... TinaS1997 TinaS1997 Bună ziua! Am o întrebare, care probabil va suna ciudat, dar am zis totuși să încerc. Eu am dat examenul de bacalaureat în anul 2016, iar la limba ... (vezi toată discuția)
Titularizare invatamant realvasy realvasy Buna ziua! Sotia mea este cadru didactic suplinitor. In 2013 a sustinut examenul de titularizare unde a obtinut nota 9.18. Nu s-a putut titulariza ... (vezi toată discuția)