Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CCM la nivel de ramura
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CCM la nivel de ramura

Contractul colectiv de muncă la nivelul ramurii energie electrică, termică, petrol şi gaze din ce data nu mai este in vigoare?
Acest contract colectiv a expirat la 14.02.2009.

In prezent, nu mai exista un astfel de contract colectiv la nivel de ramura / sector de activitate.