avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 869 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CCM la nivel de ramura
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CCM la nivel de ramura

Contractul colectiv de muncă la nivelul ramurii energie electrică, termică, petrol şi gaze din ce data nu mai este in vigoare?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 14:47, 5 August 2014
Acest contract colectiv a expirat la 14.02.2009.

In prezent, nu mai exista un astfel de contract colectiv la nivel de ramura / sector de activitate.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contract colectiv de munca pe ramura energie-petrol si gaze Ligia1 Ligia1 Buna ziua, Imi puteti spune daca mai exista contract de munca in vigoare in anul 2015 - pentru ramura Energie, Petrol si Gaze. Stiu ca un contract de munca ... (vezi toată discuția)
Spor de vechime lumifatu lumifatu cum as putea sa aflu daca firma in care lucrez trebuie sa-mi plateasca spor de vechime? lucrez intr-o companie multinationala care comercializeaza benzina, ... (vezi toată discuția)
Ccm pe ramura energetica adriana.karageorge adriana.karageorge Poate cineva sa-mi spuna daca mai este in vigoare si eventual cum pot intra in posesia lui? Sunt in negociere la ccm pe unitate. In mod normal trebuie sa-l ... (vezi toată discuția)