Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie privata obligatorie pilot II
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie privata obligatorie pilot II

Buna ziua, anul trecut am fost repartizat obligatoriu la Pensia privata BCR si as dori sa ma schimb... am cautat informatii dar am gasit doar 3 banci care vad ca fac pensii private respectiv BCR ING si UniCredit Tiriac Bank, vreau sa va intreb daca mai stiti banci la care ma pot transfera... sau daca este legal sa fiu repartizat fara vreo instiintare catre o banca ...mentionez faptul ca acolo unde am lucrat nu mi-au dat astfel de informatii si chiar ma deranjeaza faptul ca mi-au fost date informatiile personale catre banca. Multumesc anticipat .
utilizator004, utilizator