Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Obiecte de inventar
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Obiecte de inventar

Va rog sa-mi spuneti daca tacamurile cumparate se considera obiecte de inventar?
Va multumasc.
Buna ziua,

daca firma cumparatoare este un restaurant, iar tacamurile sunt din inox, da, sunt considerate obiecte de inventar
Ceaunas Ana-Maria Expert Contabil, Contabil
Buna ziua,
Institutie publica, tacamuri inox.???
Va multumesc.