Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Info PFA , ll
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Info PFA , ll

Buna ziua,
Mi-am deschis o I.I cod caen 4711 comert nespecializat ect....am ales norma de venit si am inteles ca platesc impozit trimestial .

1 )Si la casa de pensii si sanatate tot odata la 3 luni platesc?
2 )O sa primesc notificare cand trebuie platit impozitul si CAS sau trebuie sa tin eu cont cand trebuie sa merg?
~ Conținut șters la cerere ~