Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Baroul BOTA
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Baroul BOTA

Aici doresc sa va intreb ce stiti despre Baroul Bota Bucuresti.. Adica daca intram in Baroul Bota este acelasi lucru cu membru in Baroul Bucuresti? Care e diferenta?? www.bota.ro
Cum este examenul in Baroul Bucuresti (Bota)? Stie cineva?
IN ACEL PSEUDO BAROU NU EXISTA EXAMEN PRINCIPALA CERINTA ESTE SA COTIZATI./contribuiti la inscriere.
Nu exista tribunal european exista CEDO,CJUE SI TPI.Nu ar fi rau sa mai studiati materia din facultate.