Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Acte aditionale la CIM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Acte aditionale la CIM

Buna ziua. Pentru schimbarea locului de munca si a functiei in cadrul aceleasi societati dar in alt compartiment, in afara actului aditional la CIM mai trebuie si consimtamantul scris al salariatului, sau prin semnarea actului aditional inseamna ca este de acord cu modificarile facute?
~ Conținut șters la cerere ~