Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Schimbare contract Enel de la P. Juridica la Persoana ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Schimbare contract Enel de la P. Juridica la Persoana Fizica

Buna dimineata,

as dori sa stiu care este exact procesul/ procedura de schimbare a unui contract Enel din Pj in Pf, si daca se poate face asta fara a sta la ghiseu. Nu de alta dar formularul care il au ei, este cam ambiguu. A mai facut cineva asta ?
Eu a trebuit sa aduc dovada ca la adresa respectiva nu mai exista SC ci doar PF.
Cel mai simplu atasezi radierea sau schimbarea sediului, eliberata de Registrul Comertului.