Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... CEDO - proces penal in Ungaria
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

CEDO - proces penal in Ungaria

buna ziua,daca intr-un proces penal in ungaria nu mi-au fost respectate drepturile,pt sa fac plangere la cedo doar dupa am atacat toate caile de atac,respectiv apel si recurs.mentionez caci apel am facut deja
Vedeti aceste articole :
- Cum poti da statul in judecata la CEDO, daca ti-au fost incalcate drepturile
www.avocatnet.ro/content/art...

- Din 2014 se schimba modul de intocmire a unei cereri CEDO. Cum vei putea da statul in judecata incepand de anul viitor?
www.avocatnet.ro/content/art...

sau

aceste discutii
www.avocatnet.ro/content/for...