avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 949 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri europene
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri europene

Cate familii de albine trebuiesc pentru a accesa masura de 15000 euro si cat trebuie sa inmultesc in anul 3
Cel mai recent răspuns: Grigoroiu , utilizator 15:49, 4 Septembrie 2014
Accesati site-ul: www.fonduri-structurale.ro si veti gasi toate informatiile necesare
Adriana Sandu a scris:
Accesati site-ul: www.fonduri-structurale.ro si veti gasi toate informatiile necesare

Unde? Unde? Link catre articol, va rugam.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Intrebari fonduri europene 2014 - 2020 Xellero Xellero Buna ziua. Detin un teren extravilan si intravilan de 15000 mp in apropierea Bucurestiului, si m-ar interesa sa construiesc o microferma pe acest teren. 1. ... (vezi toată discuția)
Fonduri europene pentru inceperea unei afaceri Kent8d Kent8d Buna seara. Imi puteti spune va rog ce fel de fonduri europene pot fi accesate de catre un tanar de 25 ani pentru inceperea unei afaceri? Eventual dati-mi va ... (vezi toată discuția)
Fonduri europene pentru someri raspuns de la parlamentul european teodora.nenciu teodora.nenciu Buna ziua, Va rog frumos ma poate ajuta cineva sa inteleg mai bine raspunsul pe care l-am primit de la Parlamentul European, pe care-l reproduc mai ... (vezi toată discuția)