Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Sponsorizare sau mecenat
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Sponsorizare sau mecenat

Buna ziua, sub ce forma poate o persoana fizica sa sponsorizeze sau sa dea mecena unei alte persoane fizice si daca exista vre-o limita de suma
imi amintesc ca mecena avea destinatarul circumstantiat