Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Carnet cec 1997
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Carnet cec 1997

Parintii mei au un carnet de cec(libret de economii) de la Casa de Economii si Consemnatiuni pe care in anul 1997 erau depusi 3000 de lei. De atunci nu a mai umblat nimeni la el. Mai au vreo valoare acei bani si daca da cui trebuie sa se adreseze? Multumesc!
Nu mai au valoare.