avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 435 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Carnet cec 1997
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Carnet cec 1997

Parintii mei au un carnet de cec(libret de economii) de la Casa de Economii si Consemnatiuni pe care in anul 1997 erau depusi 3000 de lei. De atunci nu a mai umblat nimeni la el. Mai au vreo valoare acei bani si daca da cui trebuie sa se adreseze? Multumesc!
Cel mai recent răspuns: gi-jane2 , moderator 07:22, 6 Septembrie 2014
Nu mai au valoare.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Informatii- librete cec sukosdkaroly sukosdkaroly Buna seara.As dori daca se poate sa ma lamuriti in legatura cu un subiect.Mama mea are doua carnete CEC ,unul din anul 1973,in valoare de 4765 lei,pe care s-a ... (vezi toată discuția)
Despagubire pt carnetele de cec din anii 1988-1989 slivneanu2001 slivneanu2001 Despagubire pt carnetele de CEC se dau?Am fost la cec si am primit raspuns ca : \"nu mai exista un astfel de depozit in baza noastra de date\". Mai se pot ... (vezi toată discuția)
Recuperarea valorilor din libretele cec depuse inainte de 1990 ionelala ionelala Buna ziua, Am o intrebare, se tot vehiculeaza in ultima perioada ca persoanele care aveau sume depuse pe Livretele CEC de economii de dinainte de 90 isi pot ... (vezi toată discuția)