Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Pasii necesari pentru fonduri nerambursabile?
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Pasii necesari pentru fonduri nerambursabile?

Buna ziua. Detin un teren de 5000 m patrati extravilan undeva langa a1 si as dori sa pun pe acel teren panouri fotovoltaice.care ar fi procedura pentru a accesa fonduri europene nerambursabile?=D>=D>:(:(
Cum a fost pana acum: finantare cam 60%, puneti dvs. mai intai banii, un cost mediu e cam 1.000.000 euro / MW instalat.