avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1752 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Pasii necesari pentru fonduri nerambursabile?
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Pasii necesari pentru fonduri nerambursabile?

Buna ziua. Detin un teren de 5000 m patrati extravilan undeva langa a1 si as dori sa pun pe acel teren panouri fotovoltaice.care ar fi procedura pentru a accesa fonduri europene nerambursabile?=D>=D>:(:(
Cel mai recent răspuns: Grigoroiu , utilizator 22:28, 8 Septembrie 2014
Cum a fost pana acum: finantare cam 60%, puneti dvs. mai intai banii, un cost mediu e cam 1.000.000 euro / MW instalat.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fonduri nerambursabile laurentiuamariucai laurentiuamariucai Bună ziua. Pentru demararea unui start up in domeniul brichetarii ,peletizarii resturilor vegetale, de ce fonduri europene aș putea beneficia în situația ... (vezi toată discuția)
Finantare sere si solarii cristian A. cristian A. Buna seara !! detin un teren in alt judet (la 25 km de orasul unde locuiesc) si as dori sa stiu daca pot beneficia de finantare pentru a construi o sera de ... (vezi toată discuția)
Fonduri europene nerambursabile pentru fabricarea mobilei? claudiu013196 claudiu013196 Salutare, am si eu o intrebare in legatura cu fondurile astea nerambursabile As vrea sa imi fac o firma pentru fabricarea mobilei din lemn masiv . Am ... (vezi toată discuția)