Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Grup de firme
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Grup de firme

Buna ziua. In cazul unui grup de firme,in nr. de 3, in ce cadru legal angajatul uneia dintre firme poate intreprinde activitati in cadrul altei firme din grup?

In urmatoarele situatii :
- delegare
- detasare
- angajare cu c.i.m.