Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Veterani de razboi
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Veterani de razboi

bunica are pensie de urmas veterani de razboi
si plateste o taxa de 20 lei taxa A F D P R IMI POATE SPUNE CINEVA CE REPREZINTA SI DACA ESTE OBLIGATA SA O PLATEASCA???MULTUMESC
~ Conținut șters la cerere ~
Bilete de tren gratuite pe an și abonamente de transport in comun gratuite pe an - pentru București se dau prin această asociație!