Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale cod caen?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

cod caen?

Buna ziua,
doresc sa imi infiintez un pfa ca si consultant sportiv. Ce cod caen ar trebui sa autorizez? Multumesc.
Buna ziua,

In primul rand trebuie sa stiti ca pentru a avea posibilitatea de a infiinta o PFA cu un anumit cod CAEN va trebui sa faceti dovada pregatirii / experientei pe care o aveti in acel domeniu. In ceea ce priveste activitatea de consultant sportiv, va rog sa detaliati un pic ce presupune sa faceti, pentru ca nu imi este foarte clar (impresariat cumva?), in asa fel incat sa vedem care este codul CAEN potrivit.