Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Achizitie servicii juridice
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Achizitie servicii juridice

Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta poate achizitiona servicii juridice? Daca da, care este modalitatea?
ISU este autoritate publica in acceptiunea OUG 34/2006 , astfel ca va putea achizitiona servicii juridice conform procedurilor de achizitie publica. Concret, banuiesc ca valoarea serviciilor nu va depasi 30.000 euro pe an , deci se vor achizitiona prin Achizitie Directa. Daca nu stiti cum sa faceti aceasta procedura de achizitie directa, va pot ajuta. Ma puteti contacta prin email.