Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Acte ptr.inregistrare terasa restaurant la Registrul ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Acte ptr.inregistrare terasa restaurant la Registrul Comertului

Buna ziua,
Va rog sa-mi sa-mi spuneti ce acte depun la Reg.Com.ptr. inregistrare unei terasei aferente restaurantului in care functionam.Este o terasa provizorie dar am fost amendati ptr ca nu o avem inregistrata la registru.Daca avem deschis punctul de lucru cu restaurantul cum declaram terasa la acest punct de lucru.
Multumesc mult ptr ajutor.
Cine v-a amendat si ce scrie in PVCSC?