Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... nelamurire
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

nelamurire

In data de 11-12-212 prin notar public s-a facut dezmenbrarea dupa succesiune intre subsemnatul,fratele meu si tata.
La dezmenbrarea de care am zis eu, nu am fost prezent .nici nu am avut cunostinta ca se va face.Ce ma sfatuiti sa fac?
andreigrigoriu, moderator
Poate partaj nu dezmembrare. Cum nu ati fost prezent? Cine a semnat actul in locul dvs? Nu ati dat procura cuiva sa va reprezinte?
nu am da nici o procura nima nui
nu am fost anuntat si pe actul de care am aflat abi azi scrie act de dezmenbrare
Tot trebuia sa fiti prezent in fata notarului sa semnati actul de dezmembrare.
In cazul acesta mai pot face ceva /
?