avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1968 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salariat care pleaca din unitate
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salariat care pleaca din unitate

Angajatorul are obligatia de a da toate drepturile salariale unei persoane care pleaca din unitate chiar si cele castigate in instanta cu esalonare pana in anul 2016?
Cel mai recent răspuns: stoiandanaclaudia , utilizator 17:39, 29 Septembrie 2014
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Plati hotarari judecatoresti pentru drepturi salariale mihteo mihteo Drepturile salariale castigate in instanta in anul 2011 de categorii de bugetari se platesc esalonat conform prevederilor OUG 71/2009 . Cum se achita ... (vezi toată discuția)
Oug 71/2009 privind eșalonarea plãții drepturi salariale ale bugetarilor câștigate în instanțã ContSters22096 ContSters22096 daca un cadru didactic a chemat in judecata scoala, avand castig de cauza in cursul anului 2012, drepturile castigate in instanta ii vor fi platite esalonat ... (vezi toată discuția)
Reintregirea salariului este un drept salarial acordat? acata acata Buna seara, Unitatea scolara in care lucrez mi-a operat retineri din salariu timp de 7 luni, in 2011. I-am actionat in instanta unde am aratat nelegalitatea ... (vezi toată discuția)