Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salariat care pleaca din unitate
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salariat care pleaca din unitate

Angajatorul are obligatia de a da toate drepturile salariale unei persoane care pleaca din unitate chiar si cele castigate in instanta cu esalonare pana in anul 2016?
~ Conținut șters la cerere ~