Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Procura/imuternicire alocatie monoparentala
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Procura/imuternicire alocatie monoparentala

Buna ziua. Unde trebuie sa ma duc sa fac o procura/imputernicire pentru ca tatal meu sa ia alocatia monoparetala a copilului meu ( eu ma aflu in spania). Si ce acte mi-ar trebui pentru ca eu am decat niste copii certificat nastere copil si buletin ale tatalui meu.
chiar nimeni nu imi raspunde?