Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Buletinul insolventei
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Buletinul insolventei

Am reusit sa citesc cate ceva din legea insolventei .Din cate am inteles , datele despre insolventa unei firme, notificarile , citatiile pentru creditori , se publica in "Buletinul insolventei".Imi puteti spune va rog cum ajung in posesia acestui buletin si daca trebuie sa fac abonament (am vazut cat de mult costa ) pentru a urmari procedura urmata de administratorul judiciar pentru cele doua firme pentru care am depus cerere de inscriere in tabelul creditorilor ?
Exista o alta solutie pentru a urmari ce se intampla in conditiile in care administratorul judiciar nu mi-a trimis nici o notificare ?
Solicitati dosarul cauzei la Tribunal si astfel puteti urmari etapele desfasurarii procedurii insolventei pentru debitoul dvs.