Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Vechime in munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Vechime in munca

la calculul vechimii in munca pentru acordarea sporului de vechime (pe transe de vechime conform CCM pe unitate) se scad zilele de CFS?
Multumesc,
CFC nu constituie vechime in munca . La calculul vechimii se scad zilele de CFS.