Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Transmitere eronata in REVISAL
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Transmitere eronata in REVISAL

Va rog sa ma ajutati cu un sfat: am transmis in Revisal un contract de munca la care am trecut din greseala ca este cu durata nedeterminata si de fapt trebuia pe durata determinata.
Pot face corectia in Revisal???
Se poate face corectie in REVISAL, in sensul mentionat de dvs.
Cornel Vasile, Consilier juridic
Va multumesc pentru raspuns!!