avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1057 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Transmitere eronata in REVISAL
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Transmitere eronata in REVISAL

Va rog sa ma ajutati cu un sfat: am transmis in Revisal un contract de munca la care am trecut din greseala ca este cu durata nedeterminata si de fapt trebuia pe durata determinata.
Pot face corectia in Revisal???
Cel mai recent răspuns: cristea luminita , utilizator 11:11, 14 Octombrie 2014
Se poate face corectie in REVISAL, in sensul mentionat de dvs.
Ultima modificare: Luni, 13 Octombrie 2014
Cornel Vasile, Consilier juridic
Va multumesc pentru raspuns!!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Revisal probleme dumi32 dumi32 Am urmatoarea problema in ceea ce priveste programul Revisal si poate ma puteti ajuta cu un sfat, daca in Revisal au fost introduse contractele pe perioada ... (vezi toată discuția)
Probleme revisal a&a a&a In revisal au fost inregistrate, din greseala si transmise catre ITM, doua contracte individuale de munca pe durata nedeterminata. Contractele nu au fost inca ... (vezi toată discuția)
In cazul desfiintarii unui post cat timp nu se fac angajari? crasna crasna In cazul desfiintarii unui post in cadrul unei societati, cat timp nu se pot face angajari pe postul respectiv? Va rog sa imi raspundeti la aceasta intrebare ... (vezi toată discuția)