avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1818 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salar de incadrare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salar de incadrare

Ce salar de incadrare trebuie sa am ca referent educatie cu studii superioare intr-un Centru de ZI pentru copii defavorizati, conform cerintelor postului? Post ocupat prin participare la concurs. Mentionez ca am peste 20 de ani vechime in campul muncii in alt domeniu de activitate.

Alte discuții în legătură

Concurs personal civil g_p g_p Incadrare referent IA. La o unitate s-a scos la concurs un post de referent IA, studii medii care trebuie sa faca dovada indeplinirii condiţiilor de studii ... (vezi toată discuția)
Concurs post contractual la o institutie publica zoki zoki Va prezint urmatoarea situatie: Sunt angajat din anul 2005 la o socetate pe post de contabil, la momentul respectiv eram inca student. In 2006 am terminat ... (vezi toată discuția)
Intrebare transformare post alinusha29 alinusha29 Buna seara. Am o nelamurire: in anul 2008 am fost incadrata ca referent contractual su atributii de asistenta sociala la o primarie cu studii medii. In anul ... (vezi toată discuția)