Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Cum inregistrez o poprire pe salariu in d112?
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Cum inregistrez o poprire pe salariu in d112?

Buna ziua,

Am primit de la primaria unde avem unul din angajati o poprire pe salariu pentru neplata impozitelor si taxelor. am operat peste tot in contabilitate instaurarea popririi dar m-am poticnit la declaratia 112.
unde trebuie sa trec poprirea in d112, sau mi bine zis...trebuie sa o trec ??? X-(
popririle nu se trec in 112
MULTUMESC DIN SUFLET