Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Statut
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Statut

Intentionez sa obtin venituri din producerea si vanzarea de DVD-uri cu materiale personale filmate si montate, inregistrari realizate fie la diverse cuvantari motivationale ale unor buni oratori, fie prin filmarea unor spectacole; ce conditii ar trebui sa indeplinesc pentru a fi in legalitate?
Ar trebui sa va faceti o societate in primul rind.
~ Conținut șters la cerere ~