avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 915 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... lmprumut bani
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

lmprumut bani

buna seara am amprumutat bani unei persoane si nu a-mi mai da bani c pot sa fac ?o hartie scrisa de mana cu datele de p buletin m-ar ajuta an instanta ?
Cel mai recent răspuns: gi-jane2 , moderator 08:55, 17 Octombrie 2014
2260e si 5000 ron.Am cateva mesaje pe telefon,cu promisiuni ca a-mi va da bani dar am ramas cu promisiunile,m-ar ajuta mesajele an instanta?
Ultima modificare: Joi, 16 Octombrie 2014
gheorghisan, utilizator
Cand ati imprumutati aceste sume ?
V-am trimis un mesaj privat, va rog sa tineti cont de rugamintea mea, multumesc.
acum 2 luni
Pentru ce perioada ati imprumutat suma ?
Sunt bune si acele sms-uri daca nu ajungeti sa semnati o intelegere de plata.

Va trebui sa il actionati in judecata.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Imprumut intre persoane fizice vrani vrani Buna seara ! Am imprumutat unei persoane o suma de bani pt. doua luni , si am facut act scris de mana , cum ca i-am dat suma x semnatura si ca a primit suma x ... (vezi toată discuția)
Buna ziua. ce pot face pentru a recupera o suma de ... CatiC CatiC Buna ziua. Ce anume as putea face pentru a recupera o suma de bani (importanta) pe care am imprumutat-o cuiva si pe care nu reusesc s-o recuperez? Ma ... (vezi toată discuția)
Bani împrumutați! Alexandru0312 Alexandru0312 Bani împrumutați! Buna ziua, Acum ceva timp am împrumutat o persoana cu suma de 500 lei. Împrumutul s-a facut prin transfer bancar, discutie ... (vezi toată discuția)