Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... lmprumut bani
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

lmprumut bani

buna seara am amprumutat bani unei persoane si nu a-mi mai da bani c pot sa fac ?o hartie scrisa de mana cu datele de p buletin m-ar ajuta an instanta ?
2260e si 5000 ron.Am cateva mesaje pe telefon,cu promisiuni ca a-mi va da bani dar am ramas cu promisiunile,m-ar ajuta mesajele an instanta?
gheorghisan, utilizator
Cand ati imprumutati aceste sume ?
V-am trimis un mesaj privat, va rog sa tineti cont de rugamintea mea, multumesc.
acum 2 luni
Pentru ce perioada ati imprumutat suma ?
Sunt bune si acele sms-uri daca nu ajungeti sa semnati o intelegere de plata.

Va trebui sa il actionati in judecata.