Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... inteprindere familiala
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

inteprindere familiala

buna ziua,
am firma i.f din 2007 comert,si acum doresc sa schimb in i.i pentru ca doresc sa pot sa fac angajari.
va rog sa ma ajutati cu pasi care trebuie urmati.
multumesc.
Pentru relații detaliate contactați un avocat care se ocupă de acest gen de activități.
Pe site-ul ORC din judetul dumneavoastra gasiti toti pasi care trebuie urmati, respectiv desfiintare si infiintare ii.