Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CODUL MUNCI
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CODUL MUNCI

As vrea sa stiu daca pentru stagiul militar satifacut se acorda grupa de munca.mentionez ca am plecat din aceiasi inteprindere si am revent inapoi dupa terminarea armatei.
Perioada satisfacerii stagiului medical nu este considerata ca fiind o activitate desfasurata in conditii de munca deosebite sau speciale.