Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Obtinere finantare nerambursabila
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Obtinere finantare nerambursabila

Sunt o intrepreprindere individuala, care se ocupa cu expertize topo , pot obtine o finantare nerabusabila , daca da unde si cui sa ma adresez
Formele de organizare PFA, I.I, I.F nu sunt eligibile pentru finantare din fonduri europene si nici prin programe guvernamentale( exceptie sunt femeile, prin programul Femeia manager).
Daca infiintati SRL-D atunci puteti accesa programe nationale pentru debutanti si program START.
multumesc pentru raspus
Cu deosibita consideratie
Stefan
Ceea ce am omis sa va spun este ca pentru SRL-D costurile de infiintare sunt 0 lei