Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Vanzare auto 2010
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Vanzare auto 2010

Buna seara,
Ma poate ajuta cineva cu un catalog auto din 2010?
Ma intereseaza valoarea de piata a unui Seat Leon 1,9 TDI, AXR (anul de fabricatie 2005), 74 kw, berlina.
Va multumesc anticipat,
O seara buna!
Interesati-va direct la unul dintre dealerii care comercializeaza marca respectiva
Buna seara,
Autoturismul nu se mai fabrica din 2012.
Am intrat pe site la Metrotehnica de unde a fost achizitionata dar nu am gasit modelul in catalog.
Multumesc pentru raspuns,
O seara buna!