avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1948 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Divort
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Divort

:frantic: ÎNCHEIERE 00.10.2014. Suspendă judecata cererii formulate de reclamantul xxxx în contradictoriu cu pârâta xxxxxx. Definitivă. Cu recurs cât timp durează suspendarea. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 00.10.2014.
Document: Încheiere - Suspendare 00.10.2014
Cel mai recent răspuns: Mihaela Hornea , Avocat 17:48, 28 Octombrie 2014
Adica paratul care are si el pretentii proprii si care intervine in actiunea reclamantului cu aceste pretentii, urmand ca ambele cereri sa se judece impreuna daca au legatura.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Divort cu repetir mmirela_m mmirela_m care e procedura legala pt a incheia acest proces??? ,, daca am terminat un proces de divort in 2006 cu o hotarare irevocabila prin care mi-am redobandit ... (vezi toată discuția)
Revizuirea (dupa recurs). spirit spirit Am castigat recursul, dar exista o contrarietate de decizii in apel si fond care ma determina sa ma gandesc la o urmatoare cale de atac. Va rog, daca are ... (vezi toată discuția)
Hotarare care sa tina loc de act autentic ELENA GABRIELA ELENA GABRIELA 1.Bunicul a decedat in anul 1975 , au ramas sotia supravietuitoare si cei 2 copii. In anul 2012 luna februarie a decedat tatal meu (fiul natural al bunicului ... (vezi toată discuția)