Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Divort
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Divort

:frantic: ÎNCHEIERE 00.10.2014. Suspendă judecata cererii formulate de reclamantul xxxx în contradictoriu cu pârâta xxxxxx. Definitivă. Cu recurs cât timp durează suspendarea. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 00.10.2014.
Document: Încheiere - Suspendare 00.10.2014
Adica paratul care are si el pretentii proprii si care intervine in actiunea reclamantului cu aceste pretentii, urmand ca ambele cereri sa se judece impreuna daca au legatura.